Viseklubben Spelt – 4 damer fra nord

Viseklubben Spelt

Viseklubben Spelt – 4 damer fra nord

Et eksklusivt lukket nettverk åpner dørene og slipper alle som vil inn 9. mai, på lillescenen på kulturhuset i Tromsø. Kvinnene har hatt gruppechatten «Hurpeklubben» gående i et tiår nå og har for anledningen blitt enige om å trekke frem 10% av samtalene de har hatt på utallige barer, backstager, stuer og kjøkkenfester opp gjennom årene.

Ida Karoline Nordgård, Ida Løvheim, Stine Maren Steien og Lisa Skoglund er alle veletablerte navn i nordnorsk musikkliv og har spilt sammen på kryss og tvers av gruppa lenge nå. Dette er første gang de samler seg som en musikalsk 4-kløver på scenen på kulturhuset.

Resultatet blir god stemning, musikk fra alle sine felles og egne prosjekter, noen ur-premierer, noen sanger signert dyktige kvinner og en brannfakkel eller to!

Tid og sted: Lørdag 9. mai kl. 19.30 på Lillescenen i Kulturhuset

Dørene åpnes kl.19.00.

Arrangør er Viseklubben Spelt.

Praktisk informasjon

Dette arrangementet er alkoholfritt og har fri aldersgrense.